Arif Şentürk Zeytinburnu Derneği'ni ağırladı

29 Nisan 2014 Salı, Saat 14:00

Zeytinburnu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yasin Karagözlü ve yönetim kurulu üyeleri, Rumeli Türkülerinin Efsane Sanatçısı Arif Şentürk’ün Tek Rumeli Tv’deki 'Arif Şentürk ile Rumeli Türküleri' programına konuk oldu
Zeytinburnu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin yeni Yönetim Kurulu, Başkanı Yasin Karagözlü, Derneğin Onursal Başkanı Yeşiltepe Mahalle Muhtarı Nadiye Polat, Başkan Yardımcısı ve Mardin Yardımlaşma Derneği Sosyal İşler Başkanı İsmet Algül, Dernek Genel Sekreteri, Zeytinburnu- Çevre Kültür ve Turizm Derneği (ZEYÇED) Başkan Vekili Ali Gündüz, Dernek Saymanı, YKM Başkanı Aliye Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyesi, EKM Başkanı Selma Öztürk‘ün konuk olarak katıldığı programda çeşitli konular üzerinde duruldu.

Arif Şentürk’ün Tek Rumeli Tv ‘deki canlı programında Zeytinburnu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yasin Karagözlü, derneğin kuruluşundan ve yapacakları projelerle ilgili bilgiler verdi. Arif Şentürk’ten bundan sonra da dernek adına destek isteyen Karagözlü, Sanatçıya teşekkür etti ve Zeytinburnu’nun Türkiye’ye ve Dünyada tanıtılmasında çok büyük rolü olmasından dolayı Zeytinburnu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nce hazırlatılan 'Onur plaketi' verdi. Beraberinde Başkan Yardımcısı İsmet Algül, Genel Sekreter Ali Gündüz, Sayman Aliye Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyesi Selma Öztürk olduğu halde plaketi takdim eden Başkan Yasin Karagözlü, gönüldaşlarıyla birlikte çalışmalarına devam edeceklerini ve herkesten destek beklediklerini söyledi.

Arif Şentürk de Derneğin konuk olmasından duyduğu memnuniyeti ifade ederek, ilerleyen zamanlarda dernek yönetimini yeniden konuk edeceğini, yapılan faaliyetlerin Tv’deki programında duyuracağını belirtti. Dernek için destek sözü de veren Arif Şentürk’ün türküleriyle hoşça vakit geçiren dernek yöneticileri, Şentürk’e başarılı olacakları yönünde söz verdiler ve moralli bir şekilde stüdyodan ayrıldılar.

HABERİ PAYLAŞ